Awesome Life RolePlay

Awesome Life RolePlay


#1 2010-08-15 18:12:04

John.C

Lider

status rafioo@aqq.eu
9019777
Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 6
Punktów :   
Nick IC: John_Collins

Poradnik dla nowego agenta.

A więc, postanowiłem to tutaj umieścić bo nie każdy wie co to oznacza być "Agentem" i nie chce mieć problemów z takimi osobnikami.



1. Anonimowość
a) Zachowywuj anonimowość w każdym momencie. Pamiętaj, możesz być obserwowany przez każdego.
b) Nie pokazuj się zbytnio w tle miasta. Oczywiście zdobywaj kontakty i inne lecz mów to co ważne.
c) Pod żadnym pozorem nie mów że jesteś agentem Secret Service jeśli nie masz pewności że rozmawiasz z przyjacielem którego znasz na 101%.
d) Pamiętaj, każdy jeśli będziesz nieostożny każdy może odkryć twoją tożsamość.

2. Broń
a) Jeśli czytałeś "Opis rang" to wiesz od której rangi można zabierać wyposażenie.
b) Jeśli nie czytałeś to przeczytaj.
c) Broni używaj tylko w ostateczności. Zawsze staraj się dojść do porozumienia.
d) Nie awanturuj się "Dlaczego nie możesz zabrać broni", powody są oczywiste. Nie chce mieć problemów z graczami że moi ludzie strzelają do wszystkich.
e) Jeśli nie będziesz na służbie staraj się nie wyciągać broni ani nie pokazywać wszystkim że masz broń.

3. Policjanci a Agenci
a) Nie wchodź w sprawy Policji jeśli Cię do tego nie poprosi.
b) Pamiętaj Secret Service to nie drogówka, jeśli Cię zobacze że aresztujesz kogoś za nadmierną szybkość masz u mnie ostrzeżenie.
c) Jeśli zobaczysz strzelanine przy której jest policja/nt/nci najlepiej schowaj się w bezpiecznym miejscu. Jeśli napastników będzie więcej, oczywiście nakazana jest pomoc.
d) Jeśli komendant bądź zastępca komendanta poprosi Cię o coś jeśli mnie nie będzie to możesz pomóc. Jeśli nie będziesz miał czasu to powiedz to. Komendant raczej zrozumie.
d1)Jeśli to będzie pilna sprawa oczywiście nakazana jest pomoc.

4. Kultura osobista.
a) Oczywiście jak to na agenta przystało, zachowywuj się kultularnie.
b) Nie życze sobie przeklinania w mojej osobie i inni raczej też nie zabardzo.

5. OOC
a) Twój wiek mnie nie za bardzo obchodzi. Możesz mieć 7 lat i grać na RP-kach na 5+.
b) Na czatach OOC oczywiście nie przeklinaj. Zachowuj kulture osobistą jak w IC.
c) Czaty OOC ogranicz do minimum. Oczywiście możesz się przywitać jak wejdziesz na serwer tylko nie rób tego 10 razy jak nikt ci nie odpowie.
d) Co do anonimowości - nie pisz na kanale OOC że ktoś robi MG że wie że jesteś w Secret Service. Widocznie byłeś zbyt nieostrożny i odkryłeś swoją tożsamość. Ale jeśli masz 100% pewność że nikomu nie mówiłeś - zgłoś adminowi deliwenta.


John Collins - Szef agencji Secret Service. Miły, kultularny lecz jak to każdy człowiek ma czasem zły dzień. Wtedy pragnie każdemu uprzykrzać życie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warzywaiowoce.pun.pl www.metincheat.pun.pl www.nomoremt2.pun.pl www.tikots.pun.pl www.2011manager.pun.pl