Awesome Life RolePlay

Awesome Life RolePlay

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-08-19 13:08:59

 Alan Walton

Lider

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-08-19
Posty: 12
Punktów :   
Nick IC: Alan Walton
WWW

Podanie na LD LSPD

Napiszę wg swojego wzoru.

IC



Imię: Alan
Nazwisko: Walton
Wiek:35
Miejsce Pochodzenia:[/b] Los Santos
Biografia:

Urodziłem się 12 kwietnia w roku 1975 w Szpitalu Miejskim w Los Santos. Mój tato Bill Walton był Generałem Wojska w Los Santos, natomiast moja mama Ann Walton zajmowała stanowisko Ordynatora Miejskiego Szpitala. Moje dzieciństwo przebiegało raczej spokojnie. Byłem bardzo poukładanym dzieckiem. Wiedziałem, że rodzice pokładają we mnie swoje wszystkie nadzieje. Nie miałem rodzeństwa, ale też nie byłem rozpieszczany ... chyba tak jak każdy syn Generała. Od małego wpajano mi zasady i wartości, którymi miałem się kierować przez życie. Szkoła w moim życiu zajęła bardzo ważną pozycję. Wiedziałem, że bez niej nie dam rady się wybić i być tym przysłowiowym 'kimś' dlatego brałem do serca każdy sprawdzian czy klasówkę. Po liceum dostałem się na studia na bardzo dobrym uniwersytecie. Rodzice byli ze mnie dumni i wielokrotnie mi to powtarzali. Miałem wszystko - rodzinę, miłość, prawdziwy dom i bezpieczeństwo. Nie chciałem tego zmarnować dlatego postanowiłem ukończyć studia i pójść w ślady ojca lecz na co dzień zajmować się bardziej przyziemnymi sprawami obywateli. Przez usilne prośby ojca wstąpiłem do wojska. Odbyłem 2-letnia służbę i postanowiłem przejść do jednostki policyjnej. Szybko awansowałem i stałem się jednym z lubianych policjantów. Mój ojciec Bill przeszedł na emeryturę razem z moją mamą. Podjęli wspólnie decyzję o wyprowadzce. Kupili domek na wsi i zamieszkali tam. Obecnie podróżują po świecie i raczą się życiem oraz kulturą innych krajów, a ja staram się o stanowisko Komendanta.


CV:

Data urodzenia: 12 kwietnia 1975r. / (wiek) 35 lat
Zamieszkanie: Los Santos Santa Maria Beach Street 4/8
Stan cywilny: Kawaler
Wykształcenie: Naukę skończyłem po ukończeniu doktoratu Psychologii Społecznej na Uniwersytecie w Los Santos, pokrótce mam przyjemność podpisywania się tytułami magistra i doktora.
Cel zawodowy: Moim celem zawodowym jak i spełnieniem jest praca w Policji na stanowisku Komendanta.
Przeszłość zawodowa:
-Odbycie dwuletniej służby w Wojsku,
-Trzyletnie praktyki w Policji na stanowisku psychologa policyjnego,
-Pięcioletnia droga "po stanowiskach" w Los Santos Police Departament m.in. negocjatora policyjnego,
-Otrzymanie szansy przeniesienia do jednostki specjalnej SWAT,
Umiejętności:
-Prawo jazdy oraz zgoda na poruszanie się wszystkimi rodzajami pojazdów,
-Biegłe posługiwanie się 3 językami w tym ojczystym,
-Ukończony kurs samoobrony i sztuk walki,


List Motywacyjny do Prezydenta:

Drogi Panie Prezydencie!


Zwracam się do Pana, w tym liście, z prośbą o przyjęcie do jednostki policyjnej Los Santos Police Departament na stanowisko Komendanta. Jest to moim celem i spełnieniem zawodowym. Chciałbym przedstawić kilka argumentów, które moim zdaniem mogą pomóc w podjęciu Pańskiej decyzji. Uważam się za osobę stateczną i wysoce konsekwentną oraz odpowiedzialną. Już w poprzednich, powierzonych mi zadaniach wykazywałem się tymi cechami i umiejętnościami. W całej mojej karierze nie doświadczyłem nagany ze strony zwierzchnika, wręcz przeciwnie. Moja osoba jest poparta Listem Pochwalającym od samego Pana Prezydenta za zasługi. Moja chęć pomagania państwu jest nieopisana. Bardzo zależy mi na tej posadzie i tak też zwracam się do Pana.

Z wyrazami szacunku Alan Walton.




OOC



Imię:Dawid
Wiek: 16
Twoje RP(0/10): .5/10 | Moja doświadczenie na serwerach RP obejmuje okres 4 lat. Przez ten czas nauczyłem się bardzo wielu zasad, reguł i konieczności ich przestrzegania. Te 0.5 oznacza błędy. Jak wiadomo człowiek to tylko człowiek i nie da się nie popełnić żadnego błędu w życiu IC swojej postaci.
Dlaczego ty:Myślę, że na to pytanie odpowiedziałem już w liście motywacyjnym. Jestem osobą stateczną, konkretną, zdyscyplinowaną i obowiązkową.
Podanie na jaką Frakcje?LSPD
Byleś kiedyś liderem?:Niezliczoną ilość razy. Mogę się pochwalić nawet tym, że adminowałem kilka razy.
Co wniesiesz do tej Frakcji: Porządek, najwyższy poziom pracy policjantów, dyscyplinę, ale nie rygor.
Pojęcia RP(min. 15):

RK-zabicie kogoś z zemsty
IC-wszystko co dotyczy gry
OOC-wszystko co nie dotyczy gry
PG-wymuszanie na kimś akcji RP
SK-zabicie kogoś w miejscu spawnu
DT-zabicie kogoś z okna pasażera
DD-niszczenie wszystkiego co się napotka na drodze
DM-zabicie kogoś bez powodu
DB-zabicie kogoś z okna kierowcy
HK-zabicie kogoś skrzydłem helikoptera
CK-zabicie kogoś samochodem
CK2-uśmiercenie postaci
BH-ciągłe skakanie w celu szybszego dotarcia do określonego punktu
CN-imię i nazwisko sławnej postaci
MG-używanie informacji OOC w IC

Ostatnio edytowany przez Alan Walton (2010-08-19 13:12:08)


Alan Walton - Komendant LSPD. Ma się dobrze. [Żyje]

http://lsrp.formyjob.net/users/1311/20/03/82/avatars/1-58.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.turniejefifa.pun.pl www.weight-loss.pun.pl www.rugbyrudaslaska.pun.pl www.mc.pun.pl www.narutontsd.pun.pl