Awesome Life RolePlay

Awesome Life RolePlay


  • Index
  •  » Vagos
  •  » Zasady Panujące na Los Colinas

#1 2010-08-19 14:47:48

Fabio

Lider

Zarejestrowany: 2010-08-19
Posty: 9
Punktów :   
Nick IC: Fabio_Suarez

Zasady Panujące na Los Colinas

1.    Gdy widzisz że jakiś mieszkaniec nie gra w stylu Role Play, nie używaj siły czy wulgaryzmów związanych z tj. to ujmując „głupotą” tego gracza. Poucz go i uczul na to, że ma zmienić swoje postępowanie. Siła nic nie da, a pouczenie może coś zmieni i będzie to wyglądało estetyczniej.

2.    Widzisz policje/policjanta? Nie zwracaj na niego uwagi, jakby nie żył, robi patrol? To niech Se przejedzie i po sprawie. Po co Tobie tłumaczenie przed administracją, że on zrobił źle. Gdy zdarzy się sytuacja, że będzie chciał Cię przeszukać, proszę bardzo, pozwól mu na to a za razem pomóż, wykonując podane przez niego czynności.

3.    Czarnoskóry człowiek (cywil) spokojnie maszeruje przez twoją dzielnice a Tobie się to nie podoba? Podejdź do niego, przetłumacz mu bez używania siły w jakim otoczeniu się znajduje i że jak zaraz się stąd nie usunie to ktoś inny to zrobi. Chyba, że będzie to olewał, użyj najwyżej baseballa wyganiając go z Varrio. Jak robi coś w sposób non-rp. Ślij reporta, chyba wiesz jaką komendą. Nie masz prawa użyć broni palnej, gdyż nawiązuje to do DM’u.

4.    Zauważyłeś jak ktoś diluje na dzielnicy? Zabroń mu tego bez użycia siły. Jeśli będą z nim problemy, zgłoś się do mnie „lidera” a ja już inaczej to załatwie.

5.    Potrzebujesz pomocy/wsparcia a jesteś poza Los Colinas? Dzwoń lub pisz smsy na komórkę.

6.    Nudzi Ci się? Wytęż swoją mózgownice i coś zorganizuj, odwalani nie wchodzi w grę bo się „nudzisz”. Przykładowo zorganizuj:

Więcej niż 2 osoby online:
- Wpadnij do baru, napij się, zagraj w bilarda
- Potaguj dzielnice (nie chodzi o bezsensowne malowanie, jeśli dobrze wykorzystasz czas to będziesz miał zajęcie)

Więcej niż 5 osób (wliczając mieszkańców) online:
- Zlot Lo’ Lo’
- Wyjedź na miasto (nie musisz się kisić na Los Colinas) przykładowo jakiś klub
- Sparingi, turniej walk z nagrodą
- Gra w kosza
- Grill za czyimś domem
- Gra w kości
- Walka Freestyle
Możliwości jest wiele, wystarcz trochę pomyśleć.

7.    Z CPX3 są 3 osoby lub więcej? Nie musicie, lecz możecie zrobić DT na 2 gang (zgodnie z Regulaminem Gangów) Tak samo z GB, bez zbędnego noobstwa.

8.    Na LC zmierza grupka ludzi z wrogiego gangu? Zwołaj wszystkich „swoich” członków. Poczekaj na wrogów, dowiedz się czego tu szukają i czego żądają (może chcą ustawke czy coś). Nie wyjmuj broni i nie strasz bo dobrego wrażenia nie sprawisz. Oddal mieszkańców od zdarzenia (grzecznie oczywiście). Jeśli dojdzie do strzelaniny to nie skacz po dachach jak skończony „Buszman” tylko schowaj się za czymś, odwzajemniając atak (przykład: za samochodem).

9.    Sprawa ustawki jest następująca. Przykładem będzie 5v5. Walczysz z typem, pokonasz go i jeżeli walczące osoby mają swojego „przeciwnika” nie wtrącasz się, oglądasz akcje. Jeżeli jeden z twojej grupy przegra , dopiero wchodzisz na tego co pokonał twojego ziomka. Tak aby nie było 2v1 równe szanse, wiecie o co chodzi.

10.    Cały czas otrzymujesz porządek na Los Colinas, źle zaparkowane auta, każ przepakować, by wyglądało estetycznie i z klimatem.

11.    Nie toleruj kozaczenia ze strony „mieszkańców na wrogi gang”, gdy jakiś mieszkaniec ma za dużo do powiedzenia, poinformuj mnie o tym. OOC mu nie tłumacz. Pamiętaj także że mam prawo dawania CK dla każdego mieszkańca, gdyż mieszkając na EC, wyraża on zgodę na Character Kill, a takimi sprawami zajmuje się ja.

Offline

 
  • Index
  •  » Vagos
  •  » Zasady Panujące na Los Colinas

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kod.pun.pl www.klazzhab.pun.pl www.ostrowiec.pun.pl www.shakesandfidget.pun.pl www.mzkzg.pun.pl